Jump to content

زمان ،برنامه و نحوه برگزاری مسابقات و محل قرار دادن عکس نتایج بازی ها

Recommended Posts

با عرض سلام

اولین دوره مسابقات PES PC رو استارت میزنیم

از همه دوستان خواهش دارم که بازی رو در درجه اول بخاطر لذت بردن بازی کنید. عمر کوتاه آدم نشون میده هیچ چیز ارزش حسرت خوردن ، دعوا و درگیری و دل شکوندن رو نداره پس با محبت نسبت به هم بازی کنید.

قبل از شروع مسابقات اول قوانین مسابفات رو کامل مطالعه کنید.http://orpf.ir/forum/thread674.html

خبر خوش هم این هست که بعد از استقبال خوب از مسابقات تصمیم گرفتیم تا یک سری جوایز هم به برندگان بدیم ، هرچند ناقابل هست ولی پاسخی به محبت شما دوستای خوب من هست.

جوایز به این صورت هست که از بین سه گزینه اشتراک VIP ، شرکت رایگان در دور بعد مسابقات و شرکت نیم بها در دور بعد مسابقات به ترتیب نفر اول و بعد دوم و بعذ از اون سوم انتخاب می کنند.

اما نکات ضروری :

تاخیر و غیبت غیر موجه به هیچ عنوان پذیرفته نیست و با خاطی بر خورد میشه و از حضور در دوره های بعد جلو گیری میشه

حتما از match detail بازی عکس بگیرید و در این تاپیک بعد هر بازی قرار بدید که این کار رو میزبان باید انجام بده و در صورت سهل انگاری با خاطی برخورد میشه و اگه شکایتی بشه مجبوریم میزبان رو حذف کنیم.نحوه عکس گرفتن رو هم در قوانین آموزش دادم.

بازی ها در (Friendly Match Lobby_us-05-any_any03) برگزار میشه با زمان 10 دقیقه ، condition :normal و injuries : off

زمان شروع بازی ها به صورت پیش فرض از ساعت 22 یکشنبه 92/5/13 هستش اما بعد از دریافت برنامه مسابقات می تونید قبل این زمان بازی هاتون رو انجام بدین

به دلیل اینکه بازی ها 2 حذفی هست تاخیر مجاز نیست چون باید بازی هارو 1 یا 2 شب تموم کنیم پس خواهش مندم با هم هماهنگ کنید و بازی هاتون رو انجام بدید تا مجبور نشیم کسی رو بازنده اعلام کنیم.

بازی ها به صورت تک بازی انجام میشه و نفربت اول در بالای هر خونه جدول میبان می باشند.

در ضمن هر موضوع و مطلبی بود به من و محمد آقاpesmaniac) مدیر دیگه این بخش اعلام کنید و از هرگونه درگیری با هم پرهیز کنید.

با تشکر

این هم لیست شرکت کننده ها برای ایجاد هماهنگی،لطفا یاهو آی دی هم رو اد کنید.و همه من رو اد کنید:Milad_mm50

به زودی برنامه رو هم اعلام می کنم.41229417199679062360.png

درود خسته نباشید اما یه پیشنهادی دارم بهتر نیست تاپیک برنامه بازیها جدا باشه نتایج جدا باشه با توجه به موجود بودن تالار های مربوطه اینجوری هم شلوغی کمتر هست و هم نظم بیشتری داره

این هم برنامه دور اول بازی ها

از این لحظه تا ساعت 22:15 امشب وقت دارید تا بازی هاتون رو انجام و نتایج رو در تاپیک نتایج اعلام کنید.

پس با حریفتون هماهنگ کنید و زودتر بازی رو انجام بدید.86965469690248956100.png

بازی hami_frari با navidbandari با نتیجه 2fv به سود hamid_frari به پایان رسید.

اینم لینک عکسش. هر کاری کردم تو تاپیک آپلود نشد

http://www.8pic.ir/images/22332638092176492027.jpg

درود حتما سایز عکس بزرگه چون کاربرهای عادی محدودیتی دارند اما خوب آپلودسنتر سایت هست موفق باشید به آپلود سنتر مرجع پی اس و فیفا !خوش آمدید, مکانی برای آپلود، نمایش و اشتراک گزاری سریع و راحت عکسهای شما