Jump to content

|~| NaTo Vampire هشتمین مهمان صندلی داغ |~|

M3HDI
 Share

Recommended Posts

به نام خدا

خب ششمین مهمان صندلی داغ کسی نیست جز کاربر NaTo Vampire

از 21 مردادماه تا 28 مرداد ماه وقت دارید تا سوالاتتون رو مطرح کنید!

=====> قبل از ارسال پست، قوانین صندلی داغ رو هم مطالعه کنید.

امیدوارم همچین صندلی داغی براش بسازید که نشیمن گاهش بچسبه رو صندلی :icon_evil::icon_evil: تا دیگه هوس نکنه این دورو برا پیداش بشه :icon_lol:

پیشاپیش از تمامی کسانی که سوال میپرسند یا نمیپرسند، مطالب رو میخونند و یا نمیخونند :sadd: کمال تشکر رو دارم!

درود

طبق روال سوال های پیش پا افتاده و معمولی با ما :دی

نام ؟

نام خانوادگی؟

محل سکونت؟

سن ؟

تحصیلات؟

علایق؟

غذای مورد علاقه ؟

برند مورد علاقه؟

طرز لباس پوشیدن ؟

من یک سوال دارم ازدوست گلم که ایشون هم ازاین نسلین که ازدفاع پاس میدن به عمورونالدو؟؟:دینسلتون نمیخوادمنقرض بشه عایا؟

درود

خوب خیلی وقت بود منتظر بودم بهراد بشینه روی صندلی :دی

چند تا از سوال های من

روزانه چند ساعت اس ام اس میدی :)) ؟

هزینه شارژ ماهیانه گوشیت چقدره :دی ؟

فکر میکنی قهرمان جام آینده فیفا 13 ایکس باکس کی باشه ؟

چرا وم پایر چرا وولف نه :| ؟

بهترین شخصیت موردنظرت در سریال خاطرات خون آشام ؟

سبک مورد علاقه در فیفا 13 ؟ روش - سیستم - پلن 2 :دی ؟

نظرت در مورد عکس ها و استایل هات چیه ؟

بیشترین تعداد لایک عکس هات چند تا بوده :)) ؟

حالا حالا ها باهات کار داریم داش بهراد :دی :x

با سلام

بهترین رقیبت تو فیفا 13؟

قوی ترین رقیبت تو فیفا 13؟

خوش شانس ترین کسی که با هاش بازی کردی؟

بدشانس ترین بازیت کدوم بود؟

بهترین بازی که کردی و تو ذهنت مونده؟

از سبک بازی چه کسی خوشت میاد؟

نقطه قوت و ضعف خودتو تو فیفا 13 تو چی میبینی؟(این سوالو اگه دوست داشتی جواب بده)

با کیفیت ترین تورنومنتی که توش شرکت کردی و چه مقامی به دست اوردی؟

فعلا به اینا جواب بده تا بعد...

درود

طبق روال سوال های پیش پا افتاده و معمولی با ما :دی

نام ؟ بهراد

نام خانوادگی؟ غلامرضایی

محل سکونت؟کرج

سن ؟19

تحصیلات؟ دانشجو

علایق؟زیاد دارم...رانندگی و گزروندن وقتم با دوستان و انجام بازی فیفا بیشترین چیز هایی است که انجام میدم

غذای مورد علاقه ؟ خورش قیمه و عدس پلو...فست فودیم ولی بیشتر

برند مورد علاقه؟ United color of beneton./lacoste

طرز لباس پوشیدن ؟ والا سعی میکنم همیشه خوش پوش باشم و رضایت مشتری رو جلب کنم :دی

:icon_razz:

بعدی

من یک سوال دارم ازدوست گلم که ایشون هم ازاین نسلین که ازدفاع پاس میدن به عمورونالدو؟؟:دینسلتون نمیخوادمنقرض بشه عایا؟

دوست خوبم من از اول که فیفا باز شدم تاحالا ریال مادرید رو برنداشتم چون کلا از استایل تیمی و اینکه شخصیت تیمی نداره بدم میاد...تیم فقط آث میلان ولی امسال دیگه چون ضعیف شده بایرن بازی میکنم

ولی نظر شخصی بنده اینه که هرکش یکی دو شیوه خاصی برای بازی کردن داره و کسی نباید ایراد بگیره به طرفش بلکه باید راهی برای ایستادن در مقابلش رو یاد بگیره

درود

خوب خیلی وقت بود منتظر بودم بهراد بشینه روی صندلی :دی

چند تا از سوال های من

روزانه چند ساعت اس ام اس میدی :)) ؟اوه او هنوز هیچی نشده رفتی سراغ سوالات حساس...واقعیتش رو بخوای زیاد اهل اس ندارم مکالمه رو بیشتر ترجیح میدم

هزینه شارژ ماهیانه گوشیت چقدره :دی ؟ من اعتباریم:دی ...دقت نکردم ولی بیشتر سعی میکنم گوشیم زنگ بخوره تا زنگ بزنم

فکر میکنی قهرمان جام آینده فیفا 13 ایکس باکس کی باشه ؟ 120% خودم این یه مورد و توش اصلا شک نکن

چرا وم پایر چرا وولف نه :| ؟ اخه اون موقع که من ومپایر شدم وولفی نبود که انتخابش کنم

بهترین شخصیت موردنظرت در سریال خاطرات خون آشام ؟ اول از همه کلاوس که عاشقشم و در بعد دیمن و استیفن و کاترین

سبک مورد علاقه در فیفا 13 ؟ روش - سیستم - پلن 2 :دی ؟ کلا تو فیفا روش حفظ توپ و تمرکز زو دفاع سپس حمله و زد حمله مورد نظرمه همیشه...همیشه اول گل نخور بعد به فکره گل باش...سیستم امسال 4.2.3.1 بازی میکنم...

پلن دو ام بستگی به شرایط بازی داره همیشه

نظرت در مورد عکس ها و استایل هات چیه ؟

والا من که نظر نباید بدم به خودم ولی هرکی دیده خوشش اومده راضی بوده بعدش رفته:icon_idea:...استایلم و ولی خیلی دوس دارم

بیشترین تعداد لایک عکس هات چند تا بوده :)) ؟

مگه شکل این خود داف پندارای فیسبوقم که دنبال لایک جمع کردن باشم:icon_lol:...ولی بیشترینش فک کنم 80 تا بوده

حالا حالا ها باهات کار داریم داش بهراد :دی :x

(ما هم کماکان در خدمتتیم داش علی فقط حواست باشه مارو نفرستی به شهر توریستی و زیبای گ*):icon_teh (17):

با سلام

بهترین رقیبت تو فیفا 13؟فیفا 13 رو خودم رو تو سطح بالایی نمیبینم ولی همیشه جلوی wiskey mafia مشکل داشتم امسال

قوی ترین رقیبت تو فیفا 13؟بالا گفتم هر چند امسال همه بازی ها خوب شده من هم افت زیادی داشتم

خوش شانس ترین کسی که با هاش بازی کردی؟Army Of Error B که باعث شد قهرمانی لیگ رو از دست بدم (16 تا تک به تک نزدم بهش)و همچنین Soltane7posh در دوره قبلی مسابقات

بدشانس ترین بازیت کدوم بود؟بالا گفتم مقابل هردو و همچنین یه بازی پارسال که من و از قهرمانی کشوری جام دیجیتال دور کرد مقابل Merry Sunny

بهترین بازی که کردی و تو ذهنت مونده?زیاد بوده ولی پارسال جام دیجیتال خیلی خوب بودم

از سبک بازی چه کسی خوشت میاد؟سبک بازی خودم وتمامی کسانی که سیستم و روش دفاعی خوبی داشته باشند خوشم میاد

نقطه قوت و ضعف خودتو تو فیفا 13 تو چی میبینی؟(این سوالو اگه دوست داشتی جواب بده)

نقطه قوت رو تو دفاع و زد حملات برق اسام میدونم و نقطه ضعف هم زیاد دارم که مهمترینش از دست دادن موقعیت گل های زیاد هست

با کیفیت ترین تورنومنتی که توش شرکت کردی و چه مقامی به دست اوردی؟

جام دیجیتال پارسال که قهرمانی استان البرز و باعث شد کاپیتان استان شم تو جام دیجیتا کشوری و بالا اومدن تا مرجله 1/4 فینال کشوری جام دیجیتال

فعلا به اینا جواب بده تا بعد...

ممنون از همه دوستان بابت داغ کردن نشیمن گاه ما:icon_razz:

درود خوب سری دوم سوالات باید جواب کامل بدی ها :دی

نظرت در مورد اولین جام orpf چیه :دی سبک بازیمو چطور دیدی تو اون جام ؟

فینالش خوب بهت چسبید :)) ؟

مدل تلفن همراهت چیه؟

دست راستی یا دست چپ ؟

اهل ورزش و فوتبال هستی یا فقط پرورش اندام :| ؟

نظرت در مورد آینده شغلیت ؟

اینترنت ایران رو توی 1 سال پیش رو چجوری عرض یابی میکنی ؟

جام جهانی 2014 رو در یک کلام تعریف کن ؟

به نظرت فیفا 14 امسال در انحصار کی هست ؟ مسی یا رونالدو ؟

توی تیم ها چی رئال قوی تره یا بارسا یا بایرن ؟

بیشترین مصافتی رو که پیاده رفتی چقدر بوده ؟

میام بازم :x

واسه چی بایرن رو بر میداری؟

اگه روبن و ریبری رو از بایرن بگیرن بازم بایرن و بر میداری؟اگه نه پس چه تیمیو بر میداری؟

نظرت راجع به بارسا با نیمار چیه؟

بهترین بازیکن فیفا13 از نظرت کیه؟

تا حالا تبانی کردی؟

تا حالا تا دقیقه 88 عقب بودی ولی اخرش بازیو برده باشی؟

از اولش فیفا بازی میکردی؟اخه قبلنا pes رو بورس بود.کلا از کی فوتبال(گیم) بازی میکردی؟

درود خوب سری دوم سوالات باید جواب کامل بدی ها :دی

نظرت در مورد اولین جام orpf چیه :دی سبک بازیمو چطور دیدی تو اون جام ؟کلا خوب بوده جام ها بشتر اول خودم شدم دوبارم دوم...تو ام تو اولین دوره نمیشناختمت فک میکردم مثله الانت نوبی شل بازی کردم باهات...

فینالش خوب بهت چسبید :)) ؟نشیمنگاهت اون موقع فهمیدم خیلی بزرگه:icon_lol:

مدل تلفن همراهت چیه؟ HTC EVO3D

دست راستی یا دست چپ ؟ راست

اهل ورزش و فوتبال هستی یا فقط پرورش اندام :| ؟

من از 8 سالگی فوتسال بازی کردم تا 15 سالگی به صورت حرفه ای ولی اول دبیرستان که بودم تو اوج کشککه زانو شیکست دیگه نتونستن مثله سابق حرفه ای ادامه بدم و بعد رفتم سراغ غریق نجاتی یه یه سالیم اون رو کار کردم و الانم بدنسازی حدود دوساله به صورت فیتنس و خشک کار میکنم

نظرت در مورد آینده شغلیت ؟ من یا مغازه میزنم یا یه کاری میرم که پشت میز بشینم غیر از این فک نکنم انجام بدم

اینترنت ایران رو توی 1 سال پیش رو چجوری عرض یابی میکنی ؟ بر عکس خیلی ها من مشکلی با نت نداشتم تو این یکساله اخیر همیشه راضی بودم از مخابرات

جام جهانی 2014 رو در یک کلام تعریف کن ؟ نمیدونم یه حسی بهم میگه ایران از گروهش میاد بالا...آلمان و برزیلم میرن فینال

به نظرت فیفا 14 امسال در انحصار کی هست ؟ مسی یا رونالدو ؟ فرقی واسم نمیکنه...ولی از مسی خیلی بدم میاد

توی تیم ها چی رئال قوی تره یا بارسا یا بایرن ؟ این یکی دوساله بایرن داره سروری میکنه خدایی...ریال کلا به غیر از رونالدو خوشم نمیاد ازش چون شخصیت تیمی نداره بارسا ام که متنفرم خواب اوره بازیشون کلا از لیگ و تیم اسپانیا بدم میاد

بیشترین مصافتی رو که پیاده رفتی چقدر بوده ؟ تمرین های فوتسال که میرفتم یه سری بردنمون چیتگر کله پیسته چیتگر و استقامتی دووندنمون

میام بازم :x

واسه چی بایرن رو بر میداری؟امسال چون تیم نداشتم و سبک بازیم به هیچ تیمی غیر بایرن نمیخورد بر میدارم...چون من 3 سال فقط میلان بازی میکردم

اگه روبن و ریبری رو از بایرن بگیرن بازم بایرن و بر میداری؟اگه نه پس چه تیمیو بر میداری؟100% برنمیدارم چون 70 درصد بازیم رو اوناس...هرتیمی بردارم مطمعن باش ریال و بارسا رو برنمیدارم

نظرت راجع به بارسا با نیمار چیه؟کلا من در مورد لیگ و تیم های اسپانیای چون کلا دوست ندارم نظر نمیدم

بهترین بازیکن فیفا13 از نظرت کیه؟ریبری .روبن. رونالدو. تیاگو سیلوا

تا حالا تبانی کردی؟کار رو به جاهای حساس نکشون

تا حالا تا دقیقه 88 عقب بودی ولی اخرش بازیو برده باشی؟خیلی شده کلا من تا دو گل هم امیدم رو از دست نمیدم تا دقیقه 85 اینا

از اولش فیفا بازی میکردی؟اخه قبلنا pes رو بورس بود.کلا از کی فوتبال(گیم) بازی میکردی؟

من از فوتبال 95 یا 94 بود فک کنم تو سگا شروع کردم بعد 99 تو پلی 1 و wining eleven ها و (توکلوپ شرطی میزدیم) بعد pes از 2004 تا 2010 بازی میکردم حتی تو مسابقات ESWC 2010 تو کرج تو پس 10 اول شدم و جز 32 تا برتر کشور ولی از فیفا 09 به بعد اومدم سراغ فیفا

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...