Jump to content

زمان ،برنامه و محل قراردادن نتایج مرحله نهایی (دو حذفی)مسابقات PES PC

Recommended Posts

حتما مطالعه شود

-برای انجام مسابقات آنلاین بودن در یاهو آی دی ضروری است (برای حفظ نظم و هماهنگی راحت تر)

- تاخیر و غیبت فقط با اطلاع به مدیر پذیرفته است در غیر این صورت تا 20 دقیقه تاخیر پذیرفته است در غیر این صورت 3-0 اعلام خواهد شد.

-عکس گرفتن از مسابقات و قرار دادن در تاپیک مخصوص ضروری بوده و اگر انجام نشه بی نظمی به حساب اومده و با خاطی بر خورد میشه.گرفتن عکس وظیفه هر دو بازیکن هست ولی قرار دادن عکس بر عهده میزبان می باشد.

-قانون مهم: هر گونه تکل از پشتی که در شرایط تک به تک زده بشه و منجر به کارت قرمز بشه با ثبت یک گل به نفع حریف جریمه میشه پس بازی FAIR PLAY رو رعایت کنید.

-قانون مهم : زدن شوت معروف به شوت R2 که یک باگ در PES 12&13 هست با فاصله زیاد از محوطه جریمه ممنوع بوده و در صورت زدن گل اون گل به حساب نمیاد و اگر کسی از خوردن این گل شاکی شد از HIGHLIGHT بازی فیلم بگیره و به ما EMAIL کنه تا با خاطی برخورد کنیم.جریمه هر گونه گفتن دروغ در قبال زدن گل باگ اگر به مدیریت اثبات بشه حذف از مسابقات و اخراج از انجمن می باشد.پس لطفا اخلاق جوان مردانه و بازی Fair play رو رعایت کنید.

مسابقات به صورت دو حذفی در این مرحله دنبال میشه و تیم بازنده به گروه شانس مجدد انتقال پیدا می کند.

مسابقات در مچ لابی برگزار خواهد شد.

بازی ها به صورت تک بازی در (Friendly Match Lobby_us-05-any_any03) برگزار میشه با زمان 10 دقیقه با وقت اضافه و ضربات پنالتی ، condition :normal و injuries : off

نتایج بدون عکس فاقد ارزش می باشند اگر برای عکس گرفتن نیاز به آموزش دارید با مسئول گروه خود هماهنگ کنید.مسئولیت عکس گرفتن با هر دو طرف مسابقه است.

برای برگزاری بازی های امشب از همین الان تا آخر شب وقت دارید تا مسابقات مربوط به امشب رو تکمیل کنید.

آرزوی ساختن لحظاتی خوش برای هم دیگر

میلاد محسن پور

خوب دوستان در این مرحله دو سید تشکیل میدیم

اونهایی که تو مرحله گروهی امتیاز بیشتر داشتند سید 1 و بقیه سید 2 و بین این دو سید قرعه کشی می کنیم و بازی هارو ادامه میدیم

خوب دوستان در این مرحله دو سید تشکیل میدیم

اونهایی که تو مرحله گروهی امتیاز بیشتر داشتند سید 1 و بقیه سید 2 و بین این دو سید قرعه کشی می کنیم و بازی هارو ادامه میدیم

بااین روش فینال آسون ترمیشه برای اون دسته ازرفقایی که بازیشون عالیه وامتیازبیشترگرفتن

بااین روش فینال آسون ترمیشه برای اون دسته ازرفقایی که بازیشون عالیه وامتیازبیشترگرفتن

هرچند سیستم بازی گروهی دو حذفی این هست ولی برای حرف شما هم شده ما کل بچه هارو قرعه کشی می کنیم تا این شبهات از بین بره

ولی این طوری اونیکه بازیش ظعیف تره حقش ضایع میشه

تجربه این رو نشون داده دوست عزیز

خوب دوستان قرعه کشی رو در هم انجام دادیم تا شبهه ای به وجود نیاد.اسم بازیکن ها در 8 فولدر به وسیله محمد گذاشته شد و من شماره انتخاب کردم.

از همین رو بازی های اول به شرح زیر هستند:

fathipours vs mohmmadjavad

hamid_frari vs PESMANIAC

METALLICA999 vs omodsharifi

mohsenlakestan vs EMC.IRI

دوستان بازی به صورت تک بازی هست و با وقت اضافه و پنالتی

لطفا بازی ها رو شروع کنید.

سلام خدمت دوستان.من به شخصه قرعه کشی رو قبول ندارم.من خودم مسئول مسابقات تهرانم.هیچموقع اینجوری قرعه کشی نمیکنیم.اوناییکه تلاش بیشتر کردن و اول شدن نباید به هم بخورن.

سلام خدمت دوستان.من به شخصه قرعه کشی رو قبول ندارم.من خودم مسئول مسابقات تهرانم.هیچموقع اینجوری قرعه کشی نمیکنیم.اوناییکه تلاش بیشتر کردن و اول شدن نباید به هم بخورن.

آقا امید گل حرف شما در صورتی صحیح است که ما 4 گروه رو میتونستیم تشکیل بدیم که اونوقت مثل بازی های جام جهانی یا اکثر تورنمنت های معتبر جهان تیم اول گروه A با تیم دوم B ,......بازی میکرد.

ولی اینجا که از یه گوه 3تیم بالا اومده و از یه گروه 2 تیم و....... نمیشه اینکارو کرد.

سید بندی هم ک یه نظر کلا اشتباه بود مه با مشورت با دوستان اصلاح شد.

در نهایت هم اینو باید بگم که واسه یه قهرمان فرق نداره با کی کدوم مرحله افتاده.باید آماده شکست دادن همه رقیبامون باشیم.

باز هم از همکاریتون صمیمانه تشکر میکنم

بازی من و metalica 3-0 به نفع من شد.

اولا بازم به حرفم تاکید دارم و طریقه ی قرعه کشیرو قبول ندارم.شما میتونستید تیم های اول و بهترین تیم های دومو تو سید 1 قرار بدید و اگه مشکل نفرات در گروهه میتونستید میانگین بگیرید و بهترین تیم دومو انتخاب کنید.و بقیه بچه هارو تو سید 2 بندازید.این قرعه کشی به ظرر بچه هایی شد که تلاش کردن و تو گروهشون اول شدن.حرف داداش گلمم درسته و اونیکه میخاد اول بشه تمام حریفاشو باید ببره و ما هم سعیمونو میکنیم.

سلام

مرسی هومن جان تبریک میگم به بازی زیبای شما امیدوار هستم قهرمانی شما رو ببینم

یخسته نباشید به میلاد و محمد میگم که واقعا" دارن زحمت می کشن (دوستان دیگه لصفا" اعتراض به این شیوه بازیها نکنن تعداد شرکت کننده کم هست کاری نیمیشه کرد این مسابقات فقط جهت اشینای با دوستان جدید هست )

در آخر به یار دبستانی خودم آقا محسن تبریک میگم که در این جام شرکت کرد و باعث جذابیت بازیها شد

بازی من و محسن

63720093743568689150.png

سلام

امروز روز برادر کشی من شد (محم غلامی )عزیر عجب بازی بود 45 نیمه نخست 2.0 جلو بودم دقیقه 45 تا 88 2.3 بردار عزیز جلو بود که در دقیقه 90 3.3 شد

در زمان اضافه 4.3 من جلو بودم که اتفاق نادر از داور پیش اورد که محمد جان بازی مساوی کرد. 4.4( کلا همیشه داور با محمد هست همیشه)

رفتیم به ضیافت پنالتی هر دو تیم 8 پنالتی زدن که در مجموع 5.4 بنده بردم ولی باز میگم برد پنالتی هیچ جالب نیست

دوستان ادامه بازی ها شنبه شب خواهد بود و به پایان هم می رسه.

لطفا دوستان راس ساعت 10 حاضر باشند تا بتونیم به موقع با شرایط خوب نت ها بازی هارو به انجام برسونیم.

خوب دوستان برای محمد (mettalica) به دلیل سفر خارجه ای که پیش اومد نتونست مارو تو ادامه مسابقات همراهی کنه و ما ایشون رو از رقابت ها کنار می زاریم.

امید واریم تو دوره های بعد جبران کنه.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...