Jump to content

PES 14 خواهد آمد در تاریخ 20 سپتامبر به همراه پیش فروش


Damon Somer Halder
 Share

Recommended Posts

کمپانی کونامی اعلام کرده است که PES14 در تاریخ 20 سپتامبر در UK (United Kingdom) برای فروش آماده خواهد بود . PES14 برای PS3 ، XBOX 360 و PC خواهد آمد و نسخه ی PS3 آن به صورت خرید دیجیتالی ( خرید و فروش معمولی بازی ) و خرده فروشی آزاد خواهد بود .

 

PES-2014-banner.jpg

 

یک نسخه ی دموی قابل بازی PES14 یک هفته جلو تر از پخش این بازی در UK در دسترس خواهد بود ، برای PS3 در 11 سپتامبر و برای XBOX یه روز بعدش . کمپانی کونامی میگوید : نسخه ی دمو نمایشگر و حاکی از نسخه ی اصلی بازی خواهد بود . و شامل بخش های آموزشی خواهد بود برای آموزش دادن بازیکنان و بررسی سیستم کنترل بازی .

بازی به صورت پیش فروش هم در دسترس خواهد بود ، البته بستگی به شما دارد که کجا دوست دارید بازی را بخرید . اگه شما بازی را درهمان مرکز فروش بازی ، پیش فروش کنید ، شما به کیت های کلاسیک بازی از جمله : اروپا ، لیگ های آمریکای لاتین که شامل ایالات متحده ی آمریا ( United States ) ، Benfica ، روم (Roma) و میلان ( Milan ) دسترسی خواهید داشت .

اگر قصد پیش فروش بازی را به صورت دیجیتالی ( روش معمولی پیش فروش بازی ) را دارید ، شما فقط به 3 کیت برای تیم ها از جمله :منچستر یونایتد (Man United) و یوونتوس (Juventus) دسترسی پیدا خواهید کرد .

می توانید انتظار مقدار کیت های جدید تری را بعد اینکه بازی در مراکز پخش شد را داشته باشید .

با تشکر ، کمپانی Euro Gamer

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...