Jump to content

راهنمایی و حل مشکلات بازی FIFA 2014 | XBOX

Orpf
 Share

Recommended Posts

درود فراوان در این تاپیک به برسسی مشکلات شما در رابهط با بازی FIFA 14 | XBOX خواهیم پرداخت

امیدواریم که مشکلی نداشته باشید در این بازی :دی :icon_razz:

• 1 month later...
ببخشید من هر کاری می کنم نمی تونم بازیکن بخرم چیکار کنم؟

عزیز باید صبر کنی تا به نیم فصل یا آخر فصل برسی!!!

اونموقع باز میشه و میتونی پیشنهاد بدی!!

بهتر بازکنایی رو که در نظر داری به عنوان favorite قرار بدی!!!!

سلام؛ من به یه مشکل برخوردم؛ فیفا 14 نسخه Complex رو دانلود کردم و با imgBurn و burnerMAX رایتش کردم؛ ولی وقتی میزارمش تو دستگاه 'unrecognized disk' میده :(( دوبار 100% رایتش کردم ولی درست نشد ..... بعد گفتم به درک :icon_teh (17): میرم 97% رایتش می کنم فعلاً گیم بزنم که تا تو بازی میره ولی ارور میده میاد بیرون نامرد ..... حالا من چی کار کنم ؟؟؟ اینو یادم رفت xbox من lt3 هست.

اون فریز شدن مثل اینکه واسه خیلی ها داره اتفاق می افته و یکی پیگیری کرده بود ea گفته بود که شماره سریال کنسول و ... رو ارسال کنید تا پیگیری کنیم و چون ما کپی هستیم نمیتونیم یه راه دیگه هم داشت که شاید درست بشه البته فریز زیاد توی پرو کلاب هست

عده ای از دوستان که فیفا 14 را به صورت انلاین بازی می کنند از مشکل فریز شدن در هنگام بازی رنج می برند.باید بگم موفق به پیدا کردن یک راه حل ساده برای حل این مشکل شدم.کافیه تعداد Friend های اکانت لایو خود راکم کنید .یعنی حدود 70 تا 80 تا بشه.همچنین در منوی Online Setting -> Privacy Setting هر تیکی که میبینید رو بردارید.من این کارو کردم و دیگه مشکل فریز ندارم انشاء اله که مشکلتون حل بشه و بتونین از بازی لذت ببرین.

درود اینم احتمال داره جواب بده اما توی ea که رفته بودم چیزی نزده بود و گفته بود که ریجن و نوع کنسول و .. شماره سریال رو و ... رو براشون ارسال کنیم که ما که کپی خور هستیم نمیتونیم امیدوارم که با آپدیت های جدید حل بشه

من فیفا 14 رو برا Xbox گرفتم ولی چند دقیقه که بازی میکنم ، error میده ،میگه DVD رو تمیز کن و Restart کن و از این حرفا:((:((

• :((

مشکل از دیسک هست

منم داشتم عوض کردم درست شد

دوستان میخواستم بپرسم که چجوری میتونیم خودمون یه تورنمنت سازیم من که هرچی گشتم پیدا نکردم انگار همه چیش انلاینه

درود تورنومنت منظورت چیه خوب کریر مود برو دیگه بهتره

من فیفا 14 رو برا Xbox گرفتم ولی چند دقیقه که بازی میکنم ، error میده ،میگه DVD رو تمیز کن و Restart کن و از این حرفا:((:((

• :((

احتمال داره دیسک خش داشته باشه یا چشم دستگاه ضعیف شده باشه

اگه مشکل از دی وی دی باشه بله اگر هم از چشم که باید عوض کنید احتمال داره که فریز هم شده باشه که اون بیشتر ماله آنلاین باز ها هست

اگه مشکل از دی وی دی باشه بله اگر هم از چشم که باید عوض کنید احتمال داره که فریز هم شده باشه که اون بیشتر ماله آنلاین باز ها هست

اتفاقا من به اینترنت وصل شدم ولی خوب انلاین بازی نکردم ممکنه از اون باشه؟ در ضمن اگه مشکل از چشم باشه هم با عوض کردن دی وی دی درست میشه؟

درود اگر از چشم باشه که خیر باید چشم کنسول عوض بشه اما اگه آنلاین باشید و حتی با دوستان هم آنلاین نزنید احتمال فریز در تمامی بخش ها هست تعداد دوستان رو کم کنید و آپدیت جدید فیفا رو که 19 مگ هست آپدیت کنید

درود اگر از چشم باشه که خیر باید چشم کنسول عوض بشه اما اگه آنلاین باشید و حتی با دوستان هم آنلاین نزنید احتمال فریز در تمامی بخش ها هست تعداد دوستان رو کم کنید و آپدیت جدید فیفا رو که 19 مگ هست آپدیت کنید

داداش دمت گرم امروز سی دی رو عوض کردم مشکل حل شد فقط شرمنده داداش این اپدیت رو که گفتی از کجا باید پیدا کنمو چیجوری باید بریزمش ممنون میشم اگه راهنماییم کنی

• 2 weeks later...

درود کمپانی ea تمامی آنلاین پس هاشو برداشته که فیفا هم جزو همین کمپانی هست پس خیر نیازی نیست که پوینت بخرید واسه انلاین پس همون اکانت گلد فقط