Jump to content

***کافهorpf***دانلوداهنگ-کلیپ-فایل-جک وsmsو...

MIBA
 Share

Recommended Posts

24298047305718408951.jpg

هدف ازایجادتاپیک تنوع ونشاط هستش--لطفامطالب آس وجالب قراربدید.لطفاهرنوع مطلب *موزیک*کلیپ-که دراین بخش قرارمیدید*مطابق باشئونات اسلامی* باشه قبلاازهمکاریتون صمیمانه تشکرمیکنم.

22343260432042324567.jpg

باز یه بغضی گلومو گرفته

باز همون حس دردِ جدایی

من امروز کجام و تو امروز کجایی؟..............

.

.

بعضی وقتا مجبوری تو فضای بغضت بخندی

دلت بگیره ولی دلگیری نکنی

شاکی بشی ولی شکایت نکنی..........

یک محقق ایرانی دانشگاه واشنگتن در نتایج تحقیقات خود نشان داد افرادی که بیشتر وقت خود را صرف شایعه پراکنی، حرفهای بیهوده و مسائل پیش پا افتاده می کنند و حرفهای سطحی می زنند کمتر نسبت به دیگران احساس خوشبختی می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم تحقیقاتی سیمین وزیره دانشیار دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس آمریکا با همکاری محققان دانشگاه آریزونا در بررسیهای خود کشف کردند افرادی که وقت خود را صرف شایعه پراکنی و سخنان بیهوده می کنند کمتر از افرادی که وارد صحبتهای و مباحثات عمیق تر می شوند احساس شادی و خوشبختی می کنند.

سیمین وزیره که از مادری فرانسوی و پدری ایرانی متولد شده است لیسانس خود را در رشته روانشناسی از کالج کارلتون در مینه سوتا و دکتری خود را در روانشناسی اجتماعی از دانشگاه تکزاس در آستین دریافت کرده است.

نتایج بررسیهای این محقق ایرانی که در حال حاضر دانشیار دانشگاه واشنگتن است نشان می دهد سطح خوشبختی افرادی که وقت خود را صرف مکالمات پیش و پا افتاده می کنند به شدت پایین می آید.

تیم این استاد ایرانی به مدت چهار روز 79 جوان را از هر دو جنس که همگی دانشجوی دانشگاه بودند مورد بررسی قرار دادند.

این دانشمندان در مدت این چهار روز موضوعات گفتگوهای این افراد را ثبت کردند و سپس به مطالعه بر روی ارتباط میان این موضوعات و سطح خوشبختی هر یک از شرکت کنندگان در این تحقیق پرداختند.

نتایج این تحقیقات نشان داده که ساکت بودن و تنها ماندن ارتباطی با سطح خوشبختی ندارد بلکه گفتگوهای زیاد نقش مهمی در میزان خوشبختی دارند.

در حقیقت مدت زمانی که یک فرد ترجیح می دهد با خود تنها باشد به عنوان یک شاخص مهم در تعیین سطح خوشبختی شناخته می شود.

سیمین وزیره در این خصوص توضیح داد: "جوانانی که اغلب بیش از دیگران در مورد مسائل مهم و پر مفهوم حرف می زنند خوشبخت تر هستند. درحالی که در طرف مخالف، کسانی را پیدا کردیم که تنها به حرف زدن درباره شایعات و مسائل پیش پا افتاده بسنده می کنند و کوتاه و سطحی حرف می زنند که احساس خوشبختی در این افراد بسیار پایین است."

این محقق ایرانی پس از بررسی محتوای 20 هزار مکالمه ای که مدت زمان هر یک 5/12 دقیقه بود به این نتایج دست یافت.

به ویژه این بررسیها نشان می دهد که میان افراد خوشبخت تر، جوانانی وجود دارند که مدت زمان کمتری را در تنهایی می گذارنند. در 70 درصد موارد، این جوانان با همصحبت خود وارد مباحث عمیق و گفتگوهای جالب می شوند.

سیمین وزیره در ادامه افزود: "به طور خلاصه تعاملات با دیگران نقش مهمی برای ایجاد حس شاد بودن ایفا می کنند اما به خصوص به نظر می رسد که این حس خوب ریشه در تبادل ایده های پر مفهوم و عمیق دارد و بنابراین صرفا حرف زدن و در ارتباط بودن با دیگران برای خوشبخت بودن کافی نیست." منبع:تابناک

غضنفر می پرسن: بلندترین برج تهرون کدومه؟ می گه: آزادیه دیگه، معلومه که !!!

دو باره می پرسن: پس برج میلاد چی؟

جواب می ده: بابا شما خبر ندارین! اگه برج آزادی لنگ هاشو ببنده، از میلاد هم بلندتره!:دی

دلتنگم

دلتنگ روزهای باتو بودن

من صدایت کنم "عشقم"

وتو بگویی "جونم"

ومن سیرنشوم ازاین جانم گفتنهایت

وبازصدایت کنم وبازصدایت کنم.........

روزهای خوب چه زود تمام میشوند

ملانصرالدین در عرصه ی مسابقه بر اسبی بنشست و یال اسب در دست گرفت. اسب تاختن آورد و ملا از پشت آن لغزید و از ابتدای یال به انتهای دمب آن رسید ! پس آواز در داد: آهای! آهای ...! این اسب تمام شد یک اسب دیگر بیاورید!!!:دی

خسته نباشی.

میگم دو تا نکته رو رعایت کن.یکی حتما منبع رو بزن.

یکی هم پشت سر هم پست دادن زیاد جالب نیست.سعی کن با فواصل زمانی بیشتری پست بدی تا محتویات بهتری رو ببینیم.:icon_razz:

درود موفق باشید لطفا جوک عکس موزیک مخصوصا خلاف قوانین انجمن و همچنین جمهوری اسلامی نزارید و ... که ویرایش میشه ممنون موفق باشید

خسته نباشی.

میگم دو تا نکته رو رعایت کن.یکی حتما منبع رو بزن.

یکی هم پشت سر هم پست دادن زیاد جالب نیست.سعی کن با فواصل زمانی بیشتری پست بدی تا محتویات بهتری رو ببینیم.:icon_razz:

به روی چشم -ممنون ازراهنمایت

آیامیدانید؟

*اسبها قادرند در حالت ایستاده بخوابند.(آلبته برادران معتادبه موادمخدرهم قادرند):دی

*کانگروها قادرند ۳ متر به سمت بالا و ۸ متر به سمت جلو بپرند. *قلب میگو در سر آن واقع است.

*گونه ای از خرگوش قادر است ۱۲ ساعت پس از تولد جفت گیری کند. *دارکوب ها قادرند ۲۰ بار در ثانیه به تنه درخت ضربه بزنند. *سالانه ۵۰۰ فیلم در امریکا و ۸۰۰ فیلم در هند ساخته میگردد.

beytoote.com

همونطورکه میدونیدتنهایی بعضی ازاوقات دل آدم میگیره-مخصوصابعدازباخت:دیبه همین خاطریه موزیک لایت میزارم-گوش کردنش ضررنداره:icon_razz:

http://www.clip4u.in/clips/ordibehesht91/(Clip4U.Org)%20Nocturne%20-%20Secret%20Garden.zip

پسورد : www.clip4u.org

منبع : clip4u

اهنگی که گذاشتی خیلی قشنگ بود من یه اهنگ لایت تو شبکه ورزش برنامه فوتبال 120 دیدم توش صحنه های لیگ انگلیس بود من هر چه قدر دنبالش گشتم پیداش نکردم اگه شما پیدا کردید به منم بگید خیلی قشنگ بود

ممنون:دی

اهنگی که گذاشتی خیلی قشنگ بود من یه اهنگ لایت تو شبکه ورزش برنامه فوتبال 120 دیدم توش صحنه های لیگ انگلیس بود من هر چه قدر دنبالش گشتم پیداش نکردم اگه شما پیدا کردید به منم بگید خیلی قشنگ بود

ممنون:دی

خواهش میکنم-ازاین چیزابه مرورمیزارم-فقط اون اهنگی که گفتی یه تیکشوضبط کن ببینم چیه تابرات لینکشوبزارم:icon_razz:

ساموئل بازیکن محبوب استقلال مهمان برنامه این هفته 90بود:

لینک تماشای ویدئو:حضور جی لوید ساموئل در برنامه نود _ 1392/06/04

لینک دانلودباحجم42مگابایت:http://host13.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/234/ce3c2010ce744eb7dfb3b0ad8e9830b6699668.mp4

منبع:Aparat.com

بخش پرطرفدار90درجه برنامه نوداین هفته-همین الان کسانی که نتونستن تماشاکنن میتونن این قسمت روببینند:

لینک پخش انلاین ویدئو:نود درجه ی 4 شهریور 92

لینک دانلودباحجم21مگابایت:http://host11.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/233/eb466bd90c8933b8881985d4926a07f8698065.mp4

منبع:Aparat.com