Jump to content

آخرین جام FIFA 13 XBOX بزودی ثبت نام آخر همین هفته

Recommended Posts

درود فراوان

خب با توجه به آمدن ورژن 14 فیفا تصمیم گرفتیم تا آخرین جام مهم و بزرگ فیفا 13 را هم برگزار کنیم و جام های بعدی را در ورژن 14 اگر خدا عمری دهد با شما خواهیم بود

البته این بدان معنی نیست که دیگر هیچ جامی را برای فیفا 13 برگزار نخواهیم کرد اما خوب طبعا با آمدن نسخه جدید کمتر کسی ورژن قبلی رو بازی میکنه بگذریم حالا

توی جام قبلی چند تا بی نظمی بود که بنده از همین جا عذر میخوام و سعی میکنم که دیگه تکرار نشه در این جام پیش رو قوانین سفت و سخت تر گرفته خواهد شد و همچنین افرادی که در لیست سیاه ثبت نام شدگان قرار بگیرند دیگر حق ثبت نام

نخواهد داشت و در صورتی هم که اشتباها ثبت نام کنند پول آنها برگشت داده نخواهد شد

باز هم تاکید میکنم بنده به شخصه به احترام خیلی اهمیت میدم و اگر کسی در بازیها و چت ها بی احترامی و فحاشی کنه حذف خواهد شد و پول وی برگشت داده نخواهد شد

در مورد قیمت هم بگم که بین 8 تا 12 هزار تومان خواهد بود که در هنگام ثبت نام ذکر خواهد شد

درپایان امیدواریم که با نظرات پیشنهادات و انتقادات خود ما رو در بهتر برگزار کردن این جام که آخرین جام فیفا 13 هست یاری دهید (نظری در مورد قیمت قوانین ساعت و تاریخ برگزاری و ... دارید ذکر کنید)

سلام. فکر کنم مبلغ 10 هزار تومان خوب باشه و کسی مشکلی نداشته باشه .تاریخم یه جوری بزارین قبل از 15 یا 20 شهریور تموم شه چون انتخاب واحد و دانشگاه و بعضی ها هم فکر کنم مدرسه میرن ئنبال کارو بارای مدرسه . در مورد ساعت هم همون 11 یا 12شب خوبه.البته این نظر شخصی منه نظر دوستان هم محترمه. در مورد انضباط هم بگم من خودم تو جام قبلی بدترین توهین ها بهم شد از سوی یکی از بازیکنا به خاطر اقا بهرادو حسام جان چیزی نگفتم امیدوارم تو جامهای بعدی شاهد همچین بازیکنایی نباشیم.ممنون که یه فرصت دیگه دادین بچه ها دوباره جمع شن.

درود در مورد بی احترامی با شما مدیران برگزار کننده حتما تصمیماتی گرفته اند که در هنگام ثبت نام مشاهده خواهید کرد باز هم بنده از شما پوزش میطلبم

نمیدونم یک بازی چقدر ارزش داره امیدوارم که شاهد همچین چیز هایی نباشیم

یا سلام به دوستان گل...

من جام قبلی بودم و یه سری پیشنهاد میدم برای برگزاری بهتر در ضمن من 10 تومن دادم تا با بچه های گل اینجا اشنا بشم که همینطورم شد.

اول از همه شیوه قبلی که مثل جام جهانی بود اصلا خوب نیست چندتا دلیل میارم:

1.من اصلا واسم بحث مالی مطرح نیست ولی 10 تومن به نظر من واسه این نوع جام خیلی زیاده حداکثر 5 تومن چون اولا کسی که مرحله گروهی حذف میشه در حقش اجهاف میشه طرف پول میده که بیاد بازی کنه نه که 3 تا بازی کنه حذف شه من خودم که تا یک 8ام اومدم به نظرم لیگ خیلی بهتره اولا من دوست دارم با همه بازی کنم نه با عده ی کمی الان من که 10 تومن دادم با 4 نفر بازی کردم درحالی که اگر لیگ بود با همه بازی میکردم. منم پول میدم که با همه بازی کنم نه که برم سریع جایزه رو ببرم.

2.کسی هم که جایزه رو می بره تو لیگ واقعا استحقاقش رو داره خداییی نکرده نمیگم این جام کسی که مقام اورد استحقاق نداشت ولی لیگ خیلی فرق داره دوستان منظورمو میفهمن مخصوصا اگر رفت و برگشت باشه.

3.این قدر اعصابمون سر این قطعی تو این جام خورد شد تو لیگ خورد نمیشد بازی حذفی باشه خود ادم زورش میاد یه روز نتش بد بشه 10 تومن داده بگه 3.0 بزن اگر لیگ باشه میگیم اشکال نداره بعدا جبران میکنیم ولی تو این بازی های جام قبلی از جبران خبری نبود.

در کل از این که 10 تومن دادم خیلی راضیم که بچه ها رو شناختم امیدوارم اگر حذفی هم میذارید بین نفرات برتر لیگ بزارید.

با تشکر

یا علی

درود

مگه فیفا 14 اومده؟

خب با توجه به آمدن ورژن 14 فیفا تصمیم گرفتیم تا آخرین جام مهم و بزرگ فیفا 13 را هم برگزار کنیم و جام های بعدی را در ورژن 14 اگر خدا عمری دهد با شما خواهیم بود

فیفا 14

2مهر میاد حدود 1 ماه دیگه

یا سلام به دوستان گل...

من جام قبلی بودم و یه سری پیشنهاد میدم برای برگزاری بهتر در ضمن من 10 تومن دادم تا با بچه های گل اینجا اشنا بشم که همینطورم شد.

اول از همه شیوه قبلی که مثل جام جهانی بود اصلا خوب نیست چندتا دلیل میارم:

1.من اصلا واسم بحث مالی مطرح نیست ولی 10 تومن به نظر من واسه این نوع جام خیلی زیاده حداکثر 5 تومن چون اولا کسی که مرحله گروهی حذف میشه در حقش اجهاف میشه طرف پول میده که بیاد بازی کنه نه که 3 تا بازی کنه حذف شه من خودم که تا یک 8ام اومدم به نظرم لیگ خیلی بهتره اولا من دوست دارم با همه بازی کنم نه با عده ی کمی الان من که 10 تومن دادم با 4 نفر بازی کردم درحالی که اگر لیگ بود با همه بازی میکردم. منم پول میدم که با همه بازی کنم نه که برم سریع جایزه رو ببرم.

2.کسی هم که جایزه رو می بره تو لیگ واقعا استحقاقش رو داره خداییی نکرده نمیگم این جام کسی که مقام اورد استحقاق نداشت ولی لیگ خیلی فرق داره دوستان منظورمو میفهمن مخصوصا اگر رفت و برگشت باشه.

3.این قدر اعصابمون سر این قطعی تو این جام خورد شد تو لیگ خورد نمیشد بازی حذفی باشه خود ادم زورش میاد یه روز نتش بد بشه 10 تومن داده بگه 3.0 بزن اگر لیگ باشه میگیم اشکال نداره بعدا جبران میکنیم ولی تو این بازی های جام قبلی از جبران خبری نبود.

در کل از این که 10 تومن دادم خیلی راضیم که بچه ها رو شناختم امیدوارم اگر حذفی هم میذارید بین نفرات برتر لیگ بزارید.

با تشکر

یا علی

لیگ که فکر نمیکنم چون ما برای همین لیگ تابستونمون خیلی دردسر و بدبختی کشیدیم یکی می آمد یکی هم نه اما سعی میکنیم تا 2 حذفی کنیم که تعداد بازیها بیشتر بشه در مورد قیمت هم تجدید نظر میکنیم اگر نظر همه کمتر شد هزار تومان میزاریم منتظر نظرات شما هستیم

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...