Jump to content

پیشنهادات شما درباره برگزاری اولین جام FIFA 14 & PES 14 در تمامی کنسول ها

Orpf
 Share

به نظر شما مسابقات در ایام مدارس و دانشگاه ها به چه صورت  

12 members have voted

1. 1. به نظر شما مسابقات در ایام مدارس و دانشگاه ها به چه صورت

• به صورت هفتگی و در آخر هر هفته
    • به صورت هفتگی و در وسط هفته
      0
    • به صورت هفتگی و در اول هفته
      0
    • به صورت ماهیانه و در هر ماه فقط یک بار
    • برایم فرقی ندارد در هر صورتی شرکت میکنم

Recommended Posts

درود

با توجه به برگزار نشدن جام قبلی و آخرین جام فیفا 13 تصمیم گرفتیم تا این تاپیک را برای نظرخواهی و پذیرفتن پیشنهادات شما برای جام بعدی ایجاد نماییم

همانطور که می دانید فیفا 14 به طور رسمی 2 مهر ماه و پی اس 14 هم که ریلیز شده و معمولا 2 هفته ای باید صبر کنیم تا گیمران با بازی آشنا شوند و ... از این رو تصمیم گرفتیم تا نظر شما را جویا شویم تا بتوانیم اولین

جام FIFA 14 و PES 14 را به خوبی انجام دهیم لطفا دوستان عزیز هر نظری پیشنهادی گلایه ای دارند مطرح کنند و چنانچه خواستند به صورت شخصی نظرات رو ارسال کنند به بنده PM بدهند

امیدواریم که با دریافت نظرات شما از جمله ( هزینه ورودی - برگزاری بدون هزینه ورودی - زمان برگزاری - ساعت برگزاری - شیوه برگزاری و ...) بتوانیم اوقات خوبی را داشته باشیم

برخی از دوستان هم پیشنهاد دادن که چون ایام مدارس و دانشگاه ها است مسابقات رو آخر هر هفته برگزاری کنیم یا آخر هر ماه به هر حال منتظر نظرات شما هستیم

مسابقات PES 14 | PC با همکاری PESBAZ برگزار خواهد شد

• 3 weeks later...

درود با توجه به ریلیز بازیها منتظر نظرات پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با برگزاری و نحوه و سبک و ... اولین دوره انلاین مسابقات پی اس و فیفا در تمامی کنسول ها هستیم

درود

من یه پیشنهاد دارم که مثل سایت های خارجی 1 نوع مسابقه با 8 نفری که ثبت نام کردند برگزار کنید... به صورت تک حذفی...

خوب نفهمیدم منظورتون رو یعنی فقط 8 نفر ثبت نام کنیم ؟

فیفا 14 برای پی سی که فعلا کرک نشده

هنوز ما هم تاپیک ندادیم که ثبت نام کنید این تاپیک رو دادیم که نظر پیشنهاد و انتقاد بدین :دی

علي جان من فك كنم به صورت ليگ باشه جالب تر ميشه

اونم رفتو برگشت

حداقل ثبت نام كنندها هم ١٢ نفر باشن

هزينه ورودي هم بايد گرفته شه ك سطح مسابقات بالا بره

زمان مسابقات هم شب باشه ك همه باشن(خودم هم شاغلم هم دانشجو :دي)

ممنون

همونطور که میدونید برگزاری لیگ بسیار مشکل هستش و مشکلات فراوانی دارد....به عقیده من و سایر برگزار کنندگان بازی ها به صورت کاپ به صورت هفتگی با هر تعداد شرکت کننده ای و در چند دوره اول به صورت رایگان بهترین راه برگزاری هستش

سلام و خسته نباشید.جام فکر کنم مثل اخرین جام فیفا 13 که برگذار شد خیلی خوبه یه جورایی حق به حقدار میرسه.مرحله اول گروهی و بعد حذفی. اخر هفته هم باشه خیلی بهتره حالا من بقیه دوستانو نمیدونم ولی اوایل هفته دانشگاه و از اینجور مسایل اکثرا درگیرن.یه سوال هم داشتم البته میدونم جاش اینجا نیست ولی ممنون اگه ج بدین واسه فیفا 14 حتما باید دی وی دی برنر مکس باشه یا معمولی هم واسه انلاین جواب میده و خبری از بن شدن نیست؟من یه معمولیشو گرفتم ولی از ترس بن شدن جرات نکردم انلاین بازی کنم

درود وحید جان در مورد بن باید بگم که خیلی ها از جمله همین بهراد خودمون :دی میگن که بن دیگه نیست و ... اما خودم خیلی به دیسکم حساس هستم و همیشه فول برنر مکس میخرم البته هستند دوستایی هم که با معمولی بازی میکنند و هیچ مشکلی بوجود نمیاد اما من شانس ندارم باور کن :|

در مورد لیگ هم توی مدارس گمون نکنم بشه برگزار کرد مگه اینکه بزاریم واسه دم دمه عید و یا یه برنامه ریزی کلی بکنیم واسه سال بعد که بهترین بازیکن ها رو تو لیگ شرکت بدیم و بقیه رو تو جام معمولی باید دید چی میشه همچنان منتظر نظرات دوستان هستیم

درود نظرسنجی ایجاد شد منتظر نظرات دوستان هستیم در چند هفته آتی منتظر اولین مسابقات آنلاین پی اس و فیفا باشید بدون هزینه ورودی

سلام.

من فکر کنم اگه چام حذفی باشه و رفت و برگشت دردسرشم کمتره چون که اگه خدایی نکرده یکی انصراف بده اتفاق خاصی نمی افته.هزینه ی ورودی هم گرفته نشه بهتره.هرچه فضا دوستانه تر بهتر.اخرهفته هم باشه.

البته اینا فقط در حد پیشنهاد بود:دی

یه قانون فان هم باشه هر کی real madrid شد حذف میشه :icon_evil::icon_lol::دی

منم نظرم رو میدم..بازی ها به صورت گروهی و حذفی باشه..از چهارشنبه تا جمعه یک هفته گروهیش برگزار بشه..بعد چهار شنبه تا جمعه هفته آیندش هم مراحل حذفی تموم بشه.اینطوری هر دو هفته یک جام برگزار میشه..بدون هزینه ی ورودی در اوایل،در ادامه هم نظر سنجی میزاریم که هزینه ی ورودی بگیریم.

4 تا لیگ 16 نفره

کاربران در دسته های 16 تیمی به رقابت بپردازند. همه تیم های هر دسته یک بار با هم بازی بکنن. یعنی لیگ 15 هفته به طول خواهد انجامید.

بعد از 15 هفته از هرلیگ تعداد مشخصی به دیسته ی بالا تر صعود کنند و بشن 16 نفر و این 16 نفر تو لیگ اصلی ینی لیگ برتر به رقابت بپردازند

به نظر من اول باید ببینم شرکت کننده ها چه تعدادی هستن و بعد سر گروه ها باهم بحث میکنیم

و اینکه دور اول یه بازی گروهی میذاریم برای دسگرمی تا بفهمیم ملت سطح بازیشون تا چه حدیه تا بتونیم خفن هارو جدا کنیم و معمولی هارو جدا کنیم

اینجوری تو گروه بندی اصلی بهتر میشه گروه بندی کرد و هم اینکه لیگ هم اگه بخوایم بذاریم هم برای خفن ها جدا میذاریم و هم برای افراد معمولی که بعید بدونم اینجا کسی معمولی باشه :d67cf3:

این لیورپول تیم مورد علاقه منه دوس دارم بعد هر جمله ای بزنمش مشکلیه؟؟؟؟؟ :d67cf3:

خب داشتم میگفتم هزینه ورودی رو حذف کنیم برای دور اول یا دورهای اول بهتره ملت یکم اشنا شن با وضع بهتره شاید اصلا طرف بازی عالی باشه ولی ببینه هزینه ورودی داره نیاد در صورتی که بیاد میبینه چه هیجان انگیزه پس ارزش داشته که اومدم نباید بذاریم اینجوری بشه نمیدونم فهمیدین یا نه من که نفهمیدم :دی

خلاصه اینکه دور اول رو هزینه رایگان بذاریم تا همه بیان بازی کنیم و بازی همدیگه رو بشناسیم و سطح همو بشناسیم تا بهتر بتونیم برای همدیگه شاخو شونه بکشیم :دی

درود از همینجا بگم هیچی نیستی :smp0000:

در مورد وقت بازی هم که هر موقع گذاشته بشه فرقی نمیکنه من نظرسنجی رو زدم هر موقع دوس داشتین :دی

در ضمن کی گفته بن جمع شده؟؟؟؟ یعنی واقعا جمش کردن؟؟ دیگه برنر مکس نگیریم یعنی؟؟ :دی