Jump to content

FIFA 14 Ultimate Team | FUT 14 - XBL

Orpf
 Share

Recommended Posts

درود

خب بخش فیفا آلتیمیت تیم 14 را هم استارت زدیم امیدواریم که موارد و بحث های خوبی اینجا مطرح بشه خودم به شخصه خیلی طرفدار آلتیمیت بودم اما فیفا 13 رو دیر شروع کردم و نشد ادامه بدم :دی

چند نکته که قبلا هم شاید دیده باشید در مقالات سایت رو داخل اسپویلر گذاشتم که یکم با آلتیمیت فیفا 14 بیشتر آشنا بشید

فقط در یک کلام نقل و انتقالات خیلی جذاب و هیجانی شده

در نمایشگاه گیمزکام2013 ؛EA SPORT بخش های متنوع و جدیدی را از فیفا 14 به نمایش گذاشت

که ما در این مقاله اختصاصی به این بخش ها نگاهی می اندازیم.

iyacp252ww4otg2fe5ro.jpg

اسطورها در ایکس باکس:

برای اولین بار،شما قادر خواهید بود با اسطوره هایتان در بخش Ultimate Team به صورت آنلاین بازی کنید.شما می توانید

بازیکنان امروز را با اسطوره های دیروز در یک تیم قرار دهید.تعدادی از بازیکنان را که اسامی آن ها را مشاهده

می کنید نظیر پله و پاتریک ویرا را با شواین اشنایگر در یک تیم قرار دهید!

دیویر روتر در مورد این ویژگی می گوید:"هوادارن ما قادر خواهند بود که تیم های امروزی را با تیم های دیروز در یک تیم قرار

بدهند،این فقط در خواب شما میسر بود!شما برای اولین بار می توانید مسی و پله را در یک تیم ببینید

و این یک تجربه ی جدید برای پرطرفدارتین بخش بازی می باشد."

6btlt6ciba20obdcvwe6.jpg

دمو:

شما می توانید دموی بازی را در تاریخ های 10 و 11 سپتامبر دانلود کنید و فیفا 14 را تست کنید.این دمو تمامی ویژگی های

جدید را شامل می شود و بر کنسول های PS3 و Xbox PC قابل بازی کردن خواهد بود.

yrmddh6vdohfzb3rsp.jpg

انتقال امتیاز ها در فیفا 14

فیفا 14 به طرفداران خود یک تجربه ی جدید را برای کنسول های نسل جدید ارائه می دهد.کسانی که از ایکس باکس 360

به ایکس باکس وان و از PS3 به PS4 می روند خیلی راحت می توانند تمامی امتیاز ها،سیو ها و ... را به کنسول جدید خود منتقل کنند.

w58ue86mi9zdj9nz97dx.jpg

• 2 weeks later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

درود

بعد از اینکه فیفا رو گرفتم خیلی از دوستام پیشنهاد دادن که قسمت آلتیمیت رو هم برم و بنده هم یک تیم ساختیم و واقعا به نظرم امسال قسمت fut 14 خیلی به نظر منقوی شده اما یه بد شانسی داشتم 4 تا پک فری که اول بازی داد هر 4 تاش رو که باز کردم فقط یک بازیکن با اورال بالای 80 بود :( اما با قسمت ها و امکاناتش خیلی کیف کردم منتظر اون بخش افسانه هستم من که هرچی گشتم پیدا نشد :|

نام تیم ما هم در آلتیمیت fc soltane7posh هست :دی خوشحال میشم با هم بازی دوستانه بزنیم هرچند تیمم هنوز قوی نیست چون خیلی بازی دیر به دستم رسید :(

درود یعنی چی کرک میخواد :دی

[h=2]FIFA 14 Ultimate Team | FUT 14 - XBL[/h]

xbl= xbox live

الان که رایگان هم شده آنلاین پس فیفا 14 در ایکس باکس منظورتون رو از کرک نفهمیدم

خب این تاپیک ایکس باکس هست کرک های معتبر واسه پی سی هنوز نیامده یا هم اگه طی این 2 روزه اومده من هنوز ندیدم

منتظر کرک های رسمی ریلودد و اسکایدرو باشید

کسی اینجا هست که بازیکن تاپ داشته باشه مثل مسی رونالدو نیمار بیل اوزیل و بخواد بفروشه ؟

چون بعضی ها هستند فقط میان میسازن و میرن و شانس هم زیاد دارن 4 تا پک رایگان داره دیگه از شانس اونا مثلا مسی یا رونالدو توش هست :دی خلاصه اگر کسی هست قیمت بده ببینم به توافق میرسیم یا نه :دی

درود پک موقعی که تیم ایجاد میکنید یه قسمت استور فک کنم بود برین هست که یه با رنگ قرمز مشخص هست و باز کنید پک ها رو بازیکنان گلد اگه بهتون داد جابجا کنید

ادد هم که باید گیمرتگ منو ادد کنید که توی مشخصات کاربریم هست گیمرتگم حالا اگر بازم پیدا نکردید صبر کنید فردا صبح عکس میگیرم از منو فیفا و میزارم

اسم زدم ولی تو دوستان نیومد

fc soltane7posh

اسم پی اد کنم تو دوستانم برای انلاین بازی کردن بعد میشه بازیکن هم با هم ترانسفر کرد راهی هست بهش بیشتر پول در اورد

نام تیمم همونه یا هم اینه S7P :دی

باید بشه با هم ترانسفر کرد :دی اما هنوز چون سال اول هست که میخوام حرفه ای کار کنم زیاد اطلاعات ندارم یکی از دوستانم توی لایو زیاد بازی میکنه صبر کنید بپرسم اطلاعات کامل رو ازش و بهتون بدم

من فیفا 2014 رو از سایت p30day.irدانلود کردم به از حالت فشرده خارجش کردم اما قسمت install نداره فک کنم کرک می خواد کرکش هم نیومده باید چه کار کنم دوستان؟؟کمکم کنید

درود خوب اهر هفته شد و دانشگاه ما هم تمام 3 روز فرصت بازی باز :)) امروز رفتم آلتیمیت تیم و خدا رو شکر 5 بازی که فریز نشد البته هنوز آپدیتی که ea قولشو داده بود نیامده بود یه تورنومنت کوچیک زدم و بردم حدود 3 هزار امتیاز گرفتم :دی

خدیرا رو روی هوا برداشتم :دی اما قیمت دیگر بازیکنا خیلی زیاده خدایی کسی اینجا بازیکن تاپ نداره به قیمت خوب بده به ما :دی

درود خوب امروز یک روز خوب و بد داشتم توی آلتیمیت :دی بد واسه اینکه 4 بار شایدم بیشتر در حین بازی فریز شد و بدتر از همه فریز کنسول هست حتی این آپدیت جدیده که ea قول داده بود فریز بازی و کنسول رو حل کنه واسه من تاثیری نداشت :( واسه برخی دوستام که بازی مشکلی نداره من مشکل دارم مثل اینکه :|

اما خرید هام خوب بودن :دی ژسنی از آرسنال رو خریدم تیاگو آلکانترا و اسکرتل :دی تقریبا تیمم داره شکل تیم کامل میگیره :دی دوستانی که تیمشون خیلی قوی هست و بازیکنا رو نمیخوان مثل اوزیل کاکا دیماریا یکی لطف کنه به ما بده با قیمت کم :دی