Jump to content

یک فاجعه-امکان بدنامی آنلاین بازان ایرانی

MIBA
 Share

Recommended Posts

سلام دوستان-همونطورکه میدونیدسرعت اینترنتمون اصلامناسب نیست واغلب لاست میشیم-ومیدونیدکه دوستانی که درخارج که سرعت اینرنت یکیشون به اندازه سرعت تمام ماانلاین بازاست-بگذریم-دریک سایت مشابه سایت ماکه اگرادمین عزیزاجازه بدهنداسم سایت روخواهم گفت-نبوغ ادمینش گل کرده یه پیشنهادفاجعه بارداده-ایشون پیشنهاد دادن که بعدازایدی کونامیمون پسوندirروبزاریم که مشخص بشه ماله کجاییم-ایرادی که داره مابااین سرعت اینترنت باهاشون بازی کنیم معمولالاست میشیم اگه نشیم لاگ داریم-این خارجی های عزیزمیبینن اینایی که پسوندirبغل اسمشونه اینترنت ضعیفی دارن-درنتیجه دیگه باهامون بازی نمیکنندکه هیچ-احتمالابه کونامی هم ایمیل بزنن بگن اینایی که پسوندirدارندبرای مامشکل ایجادمیکنن ولاگ دارند-متاسفانه خیل کثیری ازدوستان رفتن پسوندirگذاشتن-دوستان لطفااین کاروانجام ندید:icon_razz:

درود به نظر من این کار میشه گفت از ترول خیلی بدتر هست با تمام احترامی که نسبت به دوستان قائل هستم بنده به شخه تا ابد یوزر soltane7posh :دی رو خواهم داشت چه با لگ و چه بی لگ در مورد اینترنت هم که به نظر من بهتر شده سرعت و توی شبکه لایو مشکلی شکر خدا نداریم البته هنوز به حد خوب نرسیده اما اگه دیده باشید همه دوستان نامه ای به رئیس جمهور ارسال کردند باید 1 سال از سال کاری ایشون بگذره تا تاثیرات رو ببینیم و من که خیلی امید دارم که بهتر بشه وضعیت اینترنت بنده هم پیشنهاد میکنم هر اسمی که دلتون میخواد بزارید و به نظرات و ... دیگران اهمیت ندین

سلام دوستان-همونطورکه میدونیدسرعت اینترنتمون اصلامناسب نیست واغلب لاست میشیم-ومیدونیدکه دوستانی که درخارج که سرعت اینرنت یکیشون به اندازه سرعت تمام ماانلاین بازاست-بگذریم-دریک سایت مشابه سایت ماکه اگرادمین عزیزاجازه بدهنداسم سایت روخواهم گفت-نبوغ ادمینش گل کرده یه پیشنهادفاجعه بارداده-ایشون پیشنهاد دادن که بعدازایدی کونامیمون پسوندirروبزاریم که مشخص بشه ماله کجاییم-ایرادی که داره مابااین سرعت اینترنت باهاشون بازی کنیم معمولالاست میشیم اگه نشیم لاگ داریم-این خارجی های عزیزمیبینن اینایی که پسوندirبغل اسمشونه اینترنت ضعیفی دارن-درنتیجه دیگه باهامون بازی نمیکنندکه هیچ-احتمالابه کونامی هم ایمیل بزنن بگن اینایی که پسوندirدارندبرای مامشکل ایجادمیکنن ولاگ دارند-متاسفانه خیل کثیری ازدوستان رفتن پسوندirگذاشتن-دوستان لطفااین کاروانجام ندید:icon_razz:

سلام ابوالفضل جان

با تموم احترامی که برای شما قائلم از شما خواهش می کنم احترام همه دوستان رو نگه داری!!!

بهترین پی اس بازای دنیا ایرانی هستن و شکی توش نیست.این گفته من با رتبه تهران تو بخش آنلاین پی اس 13 کاملا مشخص میشه!!!

شما مطمئن باش همه کشور ها اینترنتشون خوب نیست خیلی ها یا ما بازی می کنن ضعف نت دارن و لاست میشن!!!

در ضمن این کار برای این انجام شد تا ما بازی ایرانی رو بتونیم بههمه نشون بدیم و حریف بدونه با ایرانی بازی می کنه و احتمالا هم لوله میشه!!!

در ضمن با همین وضع داغون نت ایران شرکت هایی هستن که که دارن نت مناسب بازی ارائه می دن و خیلی ها ازشون راضی هستن!!!

در نتیجه یکم باید در مورد این قضیه تجدید نظر کنی !!!

سلام ابوالفضل جان

با تموم احترامی که برای شما قائلم از شما خواهش می کنم احترام همه دوستان رو نگه داری!!!

بهترین پی اس بازای دنیا ایرانی هستن و شکی توش نیست.این گفته من با رتبه تهران تو بخش آنلاین پی اس 13 کاملا مشخص میشه!!!

شما مطمئن باش همه کشور ها اینترنتشون خوب نیست خیلی ها یا ما بازی می کنن ضعف نت دارن و لاست میشن!!!

در ضمن این کار برای این انجام شد تا ما بازی ایرانی رو بتونیم بههمه نشون بدیم و حریف بدونه با ایرانی بازی می کنه و احتمالا هم لوله میشه!!!

در ضمن با همین وضع داغون نت ایران شرکت هایی هستن که که دارن نت مناسب بازی ارائه می دن و خیلی ها ازشون راضی هستن!!!

در نتیجه یکم باید در مورد این قضیه تجدید نظر کنی !!!

آقامیلادرتبه شمارومیدونستم-اون رتبه مال پی ای اس قبلی بودباتمام احترامی که قائلم-ولی شماداری توایران زندگی میکنی طبیعیه ازایرانیادفاع کنی-این حرف شمامثل این میمونه یه عده بایه اسم خاصی بیان توسایت همش اسپم بزارنوشماهم هیچکاری نکنی-من میدونم شماخودت هم توی اون سایت فعالیت میکنی-طبیعیه مخالف باشی-بازهم میگم این فقط یه بازیه رتبطه کسی توی آنلاین بااین حرفم زیرسوال نرفت-وکاملاحرفم منطقی بود

آقامیلادرتبه شمارومیدونستم-اون رتبه مال پی ای اس قبلی بودباتمام احترامی که قائلم-ولی شماداری توایران زندگی میکنی طبیعیه ازایرانیادفاع کنی-این حرف شمامثل این میمونه یه عده بایه اسم خاصی بیان توسایت همش اسپم بزارنوشماهم هیچکاری نکنی-من میدونم شماخودت هم توی اون سایت فعالیت میکنی-طبیعیه مخالف باشی-بازهم میگم این فقط یه بازیه رتبطه کسی توی آنلاین بااین حرفم زیرسوال نرفت-وکاملاحرفم منطقی بود

عزیزم رتبه من نیست رتبه کل بچه های ایرانیه!!!

در ضمن من تو خیلی سایت ها عضو هستم و اون هم یکیش هست!!!

من توی اون سایت مثل شما عضو هستم و هیچ سمتی ندارم عزیز دلم!!!بنای آشنایی من و شما هم اون سایت هست ، درسته؟!!!

اینکه میگی نبوغ یک نفر گل کرده یعنی دار کار الکی انجام می ده!!!

در ضمن این یه ایده هستش که ایرانی ها هم دیگه رو بشناسن و دیگران هم ایرانی ها رو بشناسن!!!

شما میگی نت ایران خرابه من هم قبول دارم!!!

ولی آیا خراب تر از بهار امسال هست که کلا هیچ چیز لود نمی شد!!!

تو اون شرایط بعضی بچه ها به راحتی داشتن بازی می کردند و تو جام های کونامی قهرمان می شدن!!!

پس راه داره که نت خوب رو انتخاب کنیم!!!

بهتره به جای به حاشیه بردن سایت و درگیری ایجاد کردن بین 2 انجمن آنلاین پی اس از مزایای این طرح بگی دوست عزیز و نظرت رو شخصی کنی ، نه اینکه مدیر یه انجمن دیگه رو به تمسخر بگیری پسر خوب!!!

درود همانطور که در بالا گفتم هر کسی مختار هست هر جور مایل هست فکر کنه و اسمشو انتخاب کنه و کسانی هستند که دوست دارند از این طرح سایت همکارمون استفاده کنند و موردی نداره به نظره من

پس ادامه دادن به این بحث به نظرم زیاد جالب نیست هدف همه ما شناخت گیمران توانمند ایرانی به تمامی جهانیان است از هر راه و روشی که خودشون دوست دارند و این راه و روش ها هم متفاوت هست بستگی به سلیقه ها داره

با توجه به امکاناتی که در سایت همکارمون خوندم برخی از این هدف های طرح بسیار عالی بودند و حتی مورد استقبال بنده هم قرار گرقتند اما بازم میگم انتخاب واسه هر کاربری آزاد هست

با توجه به اینکه هدف ما دوستی است این موضوع هم بسته میشه تا خدای نکرده شخصی بد برداشت نکنه و ... به امید موفقیت تمامی گیمران و مراجع پی اس و فیفا ایرانیان :x :icon_razz::icon_teh (17):

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...