Jump to content

ثبت نام دومیــــــــــــن دوره مسابقات FIFA 14 - XBOX به مناسبت دهه فجر 92

Orpf
 Share

Recommended Posts

درود مجدد به دوستان گل orpf ای...

به مناسبت ایام دهه فجر تصمیم گرفتیم مسابقاتی رو دوباره راه بندازیم تا همه باز دور هم جمع شویم

نکات قابل توجه برای ثبت نام:

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............................

1:قبل از ثبت نام حتما قوانین مسابقات فیفا رو از تاپیک مربوطه مطالعه نمایید.

2:افرادی که ثبت نام میکنند در مسابقات موظف اند تمامی قوانین سایت و مسابقات را اجرا کنند.

3:تاریخ برگزاری این دوره

روز پنج شنبه 92/11/17 ساعت 9 شب می باشد

(ساعت بازی و روز برگزاری ممکن است طی شرایطی تغییر کند که اطلاع رسانی خواهد شد)

4:مهلت ثبت نام در این دوره تا ظهر روز (پنج شنبه 11/17) میباشد

5:هزینه ثبت نام در این دوره مبلغ 5/000 تومان میباشد

6:جوایز مسابقات 90% مبلغ جمع آوری شدس که بین نفرات اول تا سوم تقسیم میشود که مقدار دقیق آن شب مسابقات اعلام خواهد شد

7:برنامه بازی ها حداکثر تا ساعت 19 پنج شنبه بر روی سایت قرار میگیرد.

8:نحوه برگزاری مسابقات بسته به تعداد شرکت کنندگان متغیر میباشد و به دو صورت یا دوره ای (لیگ) یا حدفی میباشد

9:

افرادی که ثبت نام میکنند حتما برنامه خود با مسابقات رو چک کنند زیرا در صورت انصراف مبلغ ثبت نام عودت داده نمیشود

10:مسابقات فقط جنبه سرگرمی و دورهمی دوستان رو داره پس از هرگونه درگیری و انجام بازی غیر FairPlay جدا خودداری کنید که با خاطی برخورد قاطع خواهد شد

11:مسابقات با هر تعداد شرکت کننده برگزار خواهد شد و محدودیتی در ثبت نام وجود ندارد.

12:هرگونه سوال,پیشنهاد یا انتقاد در رابطه با مسابقات دارید فقط داخل همین تاپیک مطرح کنید.

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...........................

درگاه پرداخت هزینه ثبت نام پایین قرار گرفت

پس از پرداخت در صورتی که از طریق پرداخت اشتراک پول را واریز نمایید بعد از 24 ساعت نام شما قرار خواهد گرفت و اگر از طریق درگاه پول واریز کردید پ.خ کنید به admin

درگاه برای واریز هزینه ورودی به شرح ذیل است

1-درگاه مستقیم ( بعد از واریز کردن پول تگ عضو فیفا به نام کاربری شما اضافه خواهد شد " پیشنهادی orpf "

http://orpf.ir/forum/payments.php

بعد از رفتن به صفحه بالا

ثبت نام در مسابقات fifa را انتخاب کرده و پول را واریز نمایید

2-درگاه بانکی ( پر کردن اطلاعات فرم و ... کمی زمان بر :دی )

برای واریز هزینه ورودی مسابقات کلیک نمایید-سامانه پرداخت آنلاین درگاه مرجع-پی-اس-و-فیفا

به درگاه توجه شود که به تومان است یا به ریال !!!

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............................

اسامی شرکت کنندگان :

NaTo Vampire

soltane7posh

Hesamsnake

multipedpoem10

Vahid one

MeNendez 021

KCC Erfy

LACHELSEAFC

KCC Blaugrana

سلام آدمین جان چرا خودت تو مسابقات شرکت نمیکنی؟؟؟

soltane7posh

!!!!!!!! این چیه پس :دی البته هنوز قطعی نیست ثبت نام من دوره قبل که بودم امیدوارم که این دوره هم باشم

soltane7posh

!!!!!!!! این چیه پس :دی البته هنوز قطعی نیست ثبت نام من دوره قبل که بودم امیدوارم که این دوره هم باشم

ببخشید:smp0000:ندیدم خیلی خوش حال شدم که میای تا کنسولم رو از عموم پس بگیرم امشب باهات یک فیفا میزنم

سلام بر دوستان عزیز یک سوال داشتم اما لطفا مسخره نکنید.وقتی به لایو وصل شدم چه طور میتونم به مثال فیفا14آنلاین بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟باید وارد بازی شم تا بتونم لایو بازی کنم یا نه فقط لازمه سی دی رو تو ایکس باکس بذارم بعدش میتونم آن بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون میخواستم توی مسابقه شرکت کنم باید بدونم

باید اکانت لایو بخرید که 1 ماهه هست حدود 25 تا 30 هزار تومان و بعدهم داخل بازی منو آنلاین فرند و دوستتون رو اینوایت میکنید لطفا دیگه سوال هایی که مربوط به ثبت نام نیست اینجا مطرح نکنید ( و الا ویرایش و پاک میشه ) تاپیک های جدا هست این تاپیک مخصوص ثبت نام و مشکلات هست

اقا من هزینه رو پردخت کردم حالا باید چیکار کنم؟

باید صبر بدید تا دوستان نامتون رو قرار بدن اگه ندادن باهاشون هماهنگی کن ...........

یه سوال الان من یوزر پرمیوم هستم از چه امکاناتی میتونم استفاده کنم؟؟

سلام این سوال جاش اینجا نیست جانم اینجا تاپیک ثبت نام در مسابقه است.

باتشکر

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...