Jump to content

Recommended Posts

درود تصمیم گرفتم این آموزش رو برای کسایی فیفا رو به صورت آفلاین بازی میکنن و میخوان آخرین آپدیت های بازی رو داشته باشند بزارم تا کارشون راحت شه...

برای انجام اینکار به برنامه هوریزون (Horizon) نیاز داریم که میتونید اخرین ورژنش

رو از اینجا دانلود کنید:https://www.horizonmb.com/

و همچنین به یک فلش مموری هم نیاز داریم که فرمت ایکس باکس شده باشه.برای فرمت ایکس باکس کردن فلش یا هارد اکسترنال خود کافیه اون رو به ایکس باکس

وصل کرده به قسمت Storage رفته و گزینه Configure Now رو بزنید و تمام

.فلش شما تبدیل به یک مموری ایکس باکس شد.

خوب تا به این جای کار پیش نیاز ها بود که براتون توضیح دادم در ادامه به بحث اصلیمون میپردازیم.ابتدا باید اخرین Title Update رو برای بازی دانلود کنیم

(Title Update در واقع همون آپدیتی هست که Ea هر چند وقت یک بار برای رفع باگ

های بازی و حذف و اضافه کردن بخش های مختلف بیرون میده)لینک دانلود آخرین Title Update عرضه شده (TU4)

به تاریخ

15.05.204 new_1.gif FIFA 14 Squads Update (15.05.2014).7z | Firedrive new_1.gif

به تاریخ 19/4/2014 Squads 20140418044430

به تاریخ 2014/02/12 http://www.xbuc.net/media/updates/9d2953d0-3cc1-4fc6-a38e-47f4d8a7159a/tu00000003_00000000

(لینک بالا مخصوص دیسک های Region free هست اگر از دیسکی غیر از این استفاده میکنید بگید تا لینک دانلود آپدیت مخصوص اون رو قرار بدم)

و همچنین دانلود اخرین Squad Update

(که اخرین نقل و انتقالات و اورال بازیکن ها درش قرار میگیره که معمولا هر جمعه شب Ea این آپدیت رو میده)

لینک دانلود آخرین Squad Update به تاریخ 2014/03/02 :(دارای نقل و انتقالات زمستانه)

Download Squads march rar

پس از دانلود آپدیت ها حالا کافیه فقط اون هارو انتقال بدیم

به فلش مموری که فرمت ایکس باکس کرده ایم.برای این کار ابتدا فلش رو به کامپیوتر وصل کرده و سپس برنامه Horizon رو اجرا کرده و

فایل های آپدیت رو که دانلود کردیم میکشیم میندازیم (Drag & Drop) تو

قسمت سمت راست صفحه که عکس فلش هست.موقعی که پیغام زیر اومد بدونید که کار رو به درستی انجام دادید:

Untitled.jpg

پس از انجام اینکار ها دیگه تقریبا همچی تکمیل شده فقط شما کافیه فلش رو بزنید به

ایکس باکس برید به قسمت Storage و به داخل فلش مموری و فایل آپدیت هایی که درون فلش ریخنتید رو به هارد ایکس باکستون MOVE کنید

و از بازی FIFA به همراه آخرین Update ها لذت ببرید.

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

سلام من 10 بازی برای این کنسول ایکس باکس اسلیمم خریدم که متاسفانه اجرا نمیشن ؟ نمیدونم دلیلش چیه ! وسط بازی یا همون اول میزنه بیرون و میگه که یا ریست کنید یا دیسک رو تمیز کنید . اگر میشه بنده رو راهنمایی کنید ، آخه این دیگه چه جورشه .ایکس باکسم هم به صورت درازکش هست.

اگه این برنامه هرو دانلود کنم و بریزم رو کنسول درست میشه؟

سلام من 10 بازی برای این کنسول ایکس باکس اسلیمم خریدم که متاسفانه اجرا نمیشن ؟ نمیدونم دلیلش چیه ! وسط بازی یا همون اول میزنه بیرون و میگه که یا ریست کنید یا دیسک رو تمیز کنید . اگر میشه بنده رو راهنمایی کنید ، آخه این دیگه چه جورشه .ایکس باکسم هم به صورت درازکش هست.

اگه این برنامه هرو دانلود کنم و بریزم رو کنسول درست میشه؟

این برنامه هیچ ربطی به اجرا درست بازی ها نداره

برای این که این مشکل پیش نیاد باید بازی هاتو به صورت burner max بخری

الانم اگه بازی هارو روی هارد کنسول نصب کردی پاک کن و بعد اجرا کن احتمالا مشکلت بر طرف میشه

این برنامه هیچ ربطی به اجرا درست بازی ها نداره

برای این که این مشکل پیش نیاد باید بازی هاتو به صورت burner max بخری

الانم اگه بازی هارو روی هارد کنسول نصب کردی پاک کن و بعد اجرا کن احتمالا مشکلت بر طرف میشه

نه هارد ندارم و نصب میکنم و با سی دی بازی میکنم تو یک انجمن دیگه خوندم یک نفر دیگه همین مشکلو داشت اما اون ایکس باکسشو ایستاده گذاشته بود ولی وقتی درازکش کرده بود مشکلش حل شد

درود شما هم تست کنید عموی و افقی بزارید ببینید جواب میده یا نه اگه نداد و دیسک شما هم تمیز بود مشکل از لنز دستگاه هست ببرید تعمیر کنند

درود شما هم تست کنید عموی و افقی بزارید ببینید جواب میده یا نه اگه نداد و دیسک شما هم تمیز بود مشکل از لنز دستگاه هست ببرید تعمیر کنند

نه بابا خدا نکنه از لنز باشه اگه از لنز بود هیچ بازی نمیاورد ولی فقط بازیهای جدید رو نمیاره ولی قدیمیارو میاره مثل فیفا12رو بالا میاره ولیفیفا13و14رو متاسفانه همیناروری که بهتون گفتم رو میده.....

ممنون بابت اموزش عالیتون . فقط یک سوال

این دو تافایل هم واسه رفع باگ بودند و هم واسه تغییرات یه فقط واسه تغییرات ؟

بعد میشه اخرین ترنسفر هارو بزارید ؟ مثلا من یه اپدیت دانلود کردم واسه انتقال خوان ماتا ولی موقع انتقال به فلش ارور میداد . تشکر

ممنون بابت اموزش عالیتون . فقط یک سوال

این دو تافایل هم واسه رفع باگ بودند و هم واسه تغییرات یه فقط واسه تغییرات ؟

بعد میشه اخرین ترنسفر هارو بزارید ؟ مثلا من یه اپدیت دانلود کردم واسه انتقال خوان ماتا ولی موقع انتقال به فلش ارور میداد . تشکر

همونطور که تو آموزش گفتم دو تا فایل آ پدیت موجوده...اولیش تایتل آپدیته که واسه رفع باگ هاست و دومی اسکواد آپدیت هست که آخرین نقل و انتقالات مثل ماتا به منچستر .کابای به پی اس جی و اسین به میلان رو شامل میشه...

سلام اق من این فایل رو دانلود کردم ولی هوریزون اصلا فلش من رو نمیخونه تازه همهی سیو های منو پاک کرد

دوباره همه کار ها رو از ابتدا و با دقت انجام بدید...به احتمال زیاد یه جای کار رو اشتباه انجام میدید

آپدیت یه نوع دی ال سی هست و میره توی هارد دستگاه ایکس باکس شما فکر نمیکنم ربطی به دیسک داشته باشید صبر کنید تا بهراد بیاد و پاسخ بده بازم :icon_razz:

آپدیت یه نوع دی ال سی هست و میره توی هارد دستگاه ایکس باکس شما فکر نمیکنم ربطی به دیسک داشته باشید صبر کنید تا بهراد بیاد و پاسخ بده بازم :icon_razz:

یک سوال درکل این آپدیت آفلاین برای چیه؟؟؟به چه درد میخوره؟؟؟اگه میشه توضیح بدید ببخشید سوال آماتوریه ولی کنجکاو شدم.....

یک سوال درکل این آپدیت آفلاین برای چیه؟؟؟به چه درد میخوره؟؟؟اگه میشه توضیح بدید ببخشید سوال آماتوریه ولی کنجکاو شدم.....

الان خوان ماتا توی من یو تی دی هست درسته دیگه نه اما کسی که به لایو وصل نیست و آپدیت نمیکنه ماتا توی چلسی هست :| این آپدیت نقل و انتقالات از قبیل ماتا - هوندا - و ... رو درست کرده و بازیکن ها رو توی تیم خودشون قرار داده همچنین قدرت هایی بازیکنان رو تا همون تاریخی که بهراد جان زده بود آپدیت کرده فرض کنید مسی بوده 90 و خوب بازی کرده و شده 95 الان 95 مسی وقتی آپدیت کنید واسه شما هم میاد و همچنین باگ های بازی از جمله سانتر و هد زدن برطرف شده و خیلی چیز های دیگه :)

امیدوارم که بهراد هر 1 ماه آپدیت کنه تا آفلاین باز ها هم بتونن حداقل تایتل آپدیت و قدرت هارو ببینند و لذت ببرند :)

الان خوان ماتا توی من یو تی دی هست درسته دیگه نه اما کسی که به لایو وصل نیست و آپدیت نمیکنه ماتا توی چلسی هست :| این آپدیت نقل و انتقالات از قبیل ماتا - هوندا - و ... رو درست کرده و بازیکن ها رو توی تیم خودشون قرار داده همچنین قدرت هایی بازیکنان رو تا همون تاریخی که بهراد جان زده بود آپدیت کرده فرض کنید مسی بوده 90 و خوب بازی کرده و شده 95 الان 95 مسی وقتی آپدیت کنید واسه شما هم میاد و همچنین باگ های بازی از جمله سانتر و هد زدن برطرف شده و خیلی چیز های دیگه :)

امیدوارم که بهراد هر 1 ماه آپدیت کنه تا آفلاین باز ها هم بتونن حداقل تایتل آپدیت و قدرت هارو ببینند و لذت ببرند :)

ما که تولایو هستیم چطور میتونیم آپدیت کنیم؟؟؟

آپدیت آخری کار نمیکنه من تست کردم ترکیب ها دیفالت هستش همه.فکر میکنم به خاطر اسم فایله چون اسم آپدیت ها همیشه مثلا اینجوریه Squads 20140208134249 یعنی اول squads بعد تاریخ آپدیت و بعدش هم یه کد مخصوص همون آپدیت ولی اسم این فایل آپدیت آخری فرق میکنه اینجا واسه همین رو بازی کار نمیکنه.ولی آپدیت سه روز قبل رو دارم خوب کار میکنه میزارم کسی خواست استفاده کنه.

http://fs2.filegir.com/ali.chila/Squads_20140208134249

تروخدا یکی جواب منو بده اون فایل 4MB کپی نمیشه روی هارد ولی فایل 70MB کپی میشه باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟

شما این فایل رو بعد از دانلود بکش روی horizon و بعد هم انتقال بده به فلش بعدم کپیش کن تو هارئ کنسولت

http://fs2.filegir.com/ali.chila/Squads_20140208134249