Jump to content

کنسول PS4 نهایتا قدم در کشور ژاپن گذاشت


Reza-R2

Recommended Posts

شمارش معکوس برای لانچ کنسول نسل هشتمی سونی در ژاپن بالاخره امروز به پایان رسید و PS4 دقایقی قبل در مقابل جمعیتی انبوه و بسیار هیجان زده، رسما در کشور مادری خود منتشر شد. با ما در ادامه همراه باشید تا تصاویری از این مراسم را مشاهده نمایید.

در این مراسم افراد بسیاری از جمله موسیقیدانان، کمدین* ها و بازیگران، چه فیزیکی و چه غیر فیزیکی و از طریق پیام های ویدئویی حضور داشتند. رئیس تمامی استودیو های Sony Computer Entertainment یعنی Shuhei Yoshida و همچنین رئیس بخش ژاپن و آسیا SCE آقای Hiroshi Kawano نیز در این مراسم حضور پر رنگی داشتند. آقای Hiroshi Kawano سخنرانی کوتاهی به منظور انتشار PS4 در ابتدای مراسم ارائه کرد.

در طرف دیگر توسعه دهندگان بسیاری نیز در مراسم حضور یافتند و برای PS4 آرزوی موفقیت نمودند، و آنهایی که نتوانسته بودند به این مراسم برسند از طریق پیام های ویدئویی، با طرفداران سخن گفتند. در این بین Yoshinori Ono و استاد هیدئو کوجیما، Naoki Yoshida ، Shinji Hashimoto و همچنین تیم Guerrilla Team نیز حضور داشتند. به طور خلاصه تمام آنها از این سخت افزار قدرتمند جدید تمجید نمودند.

یکی از صحنه ی های جذاب و خنده دار این مراسم مربوط به لحظه ای می شد که Kawano-san، آقای Shinji Hashimoto تهیه کننده ی Final Fantasy XV و Kingdom Hearts III را به اشتباه قبل از سخنرانیش از صحنه خارج می کرد، اما سریعا پی به اشتباهش برد!

از طرف دیگر استاد Kojima-san نیز بسیار هیجان زده بود و به روی صحنه آمد و درباره ی علاقه ی خاصش به پلتفرم Playstation سخن گفت و از باندل PS4 و Ground Zeroes را نمایش داد.

شما عزیزان می توانید تصاویری از این مراسم زیبا را در ادامه مشاهده نمایید، همچنین در طول مراسم چندین مسابقه از جمله Killzone: Shadow Fall و FIFA 14 اجرا شد…

در گالری زیر، اولین عکس مربوط به اولین ژاپنی است که PS4 را به طور رسمی خریداری کرده است و Nekomi-san نام دارد. همانطور که میبینید وی لباس جالبی به تن دارد. امروز هوای توکیو بسیار بسیار سرد بود و Nekomi-san با این کار هم خود را از سرما حفظ نموده و هم عناوین Metal Gear Solid V و Battlefield 4 را جشن گرفته است!

08.jpg

 

 

07.jpg

 

 

1121.jpg

 

 

 

09.jpg

 

 

053.jpg

 

 

028.jpg

 

0110.jpg

 

 

1011.jpg

 

 

1311.jpg

 

 

1221.jpg

 

1511.jpg

 

1411.jpg

 

0310.jpg

 

1611.jpg

 

 

0610.jpg

 

 

0410.jpg

 

منبع گیم فا

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...